Finkum Tarım Ltd. Şti. 15 yılı aşan bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu ik günden itibaren yaş, sebze ve meyve ihracatı konusunda uzman kadroya sahip şirketimiz; deneyimli müstahsillerimiz ile ortak dayanışma içerisinde üretilen sebze ve meyvelerin Avrupa standartlarına uygun bir şekilde paketlenip iç ve dış piyasaya sunarak " FİNKUM " markasıyla sektörde aranan isim haline gelmiştir.

 

Şirketimiz bölgesel ürünler ile ilgili yatırımlarla ürün yelpazesini oldukça geniş tutmuş ve ürün çeşitliliğini arttırmıştır. Siyah İncir Bursa, Ayva - Bursa ve Denizli Sultanas Üzüm - Denizli ve Manisa , Şekerpare - Malatya ve Hatay Nar - Mersin, Antalya ve Denizli ürün çeşitlerimiz ve iştigal bölgelerimizin bazılarıdır.

 

Gerçekleştirdiği dünya standartlarında üretimi ile Finkum ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ve GLOBAL G.A.P. belgelerini almaya hak kazanmıştır.

 

Firmamızın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. "Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir" anlayışı ile çalışan Finkum Tarım gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte sağlıklı ve güvenilir ürünler sunmaya devam edecektir.

 

İzlenebilirlik ve Sertifikalarımız

Üretim alanlarımız ve paketleme tesislerimizi aşağıdaki sertifika kuruluşlarının uyguladığı sertifikasyon protokollerine göre izlenebilirliğini sağlayıp ambalajlarımızda bulunan kod numaralarıyla www.finkumtarim.com web sitemizden sorgulama imkanını sunmaktayız. Başlıca sertifikalarımız:

 

 

 

 

 

TAZE MEYVE VE SEBZE İHRACATI

Adres

Telefon

Fax

E-mail

:

:

:

:

Mavikent Toptanci Hali No:40  Kumluca/ ANTALYA

+90 532 478 81 40

+90 242 884 44 54

info@finkumtarim.com

Copyright © 2016 Finkum Tarım Ürünleri İhracat Taş. Ltd. Şti. Her Hakkı Saklıdır.